Říjen 2011

NOVÝ DESSING + INFO

27. října 2011 v 11:03 | Kyle |  NOVINKY
Již několik týdnů dumám, jak tento blog zachránit od toho, aby se naprosto vypařil z "blogového světa." Pamatuju si, jak jsem si ho s nadšením založil a rozhodně nechci aby zanikl. Musím si však přiznat, že blog jde od desíti k pěti. Návštěvnost je mizerná a o komentech ani nemluvím. Lámu si hlavu čím to je...

Z nouze jsem vytvořil nový, velmi amatérský, dessing, který by měl blog o něco oživit. Je to takový první krok, kterým jsem chtěl začít. Pokusím se blog držet dál v chodu a rovnou jsem si stanovil určité cíle, které bych rád doržel.

  1. Hlavně chci dokončit povídku Shantkan, u které mi chybí dopsat už jen poslední řadu. Nikdo ji skoro nečte, ale pro svůj osobní pocit ji musím dopsat.
  2. Dále se "možná" vrhnu na prequel Vlčích bojovníků.
  3. V záloze mám ještě několik dalších návrhů, ale ty si prozatím nechám pro sebe

Přeju si, aby se blog alespoň trošku zvedl a čas od času se zde objevil i nějaký ten koment. Psaní povídek mě baví, ale když není zpětná vazba od Vás čtenářů, tak to prostě nefunguje. Snad se to zlepší...PŘESUN ČÁSTI BLOGU

18. října 2011 v 11:02 | Kyle |  NOVINKY
Už delší dobu si lámu hlavu, co s tímto blogem. Původodně jsem ho založil jako čistě povídkový, ale postupem času se z něj stala taková všeho chuť, počínaje mými koníčky, hudbou až po recenze dílů poručíka Columba. Rozhodl jsem se tedy pro radikální řešení. Vše KROMĚ povídek přesouvám na zbrusu nový blog www.star-child.blog.cz. Jediné, co zde zůstává jsou povídky.

Doufám, že si k novému blogu najdete cestu a alespoň někdy na něj zavítáte.