TAJEMNÝ HŘEBEC

16. července 2009 v 7:56 | Kyle |  ZÁHADY
Tato věc asi mnoha lidem leží v mysli. Co je to stvoření zač? Normální kůň to rozhodně není... Fakta jsou ta, že kůň je o něco větší než obyčejní hřebci. Jeho ocas je také téměř dvakrát delší než u normálních svéhodu druhu a řechtot "tajemného hřebce" je na něm opravdu velmi děsivý. Další otázkou je to, jak tento tvor vůbec přišel na svět? Je snad někdo kdo tohoto koně jakýmkoli způsobem ovládá? A kde leží vlastně místo, kde tento hřebec přežívá?

Pokud z vás má někdo teorii o tom co je ten kůň záč, napište ji do komentáře...

Vysvětlení:
Toto záhadné stvoření přivedl na tento svět Gasket, jenž si všiml ve své osadě zvláštního koně, který z počátku nepodléhal podivné kletbě. Na koni provedl bájný rituál rady starších, během kterého vpravil hřebci do krevního objehu výtažek ze záhadných bylin s černými květy. Stejným rituálem Gasketovi zachránili šamani kmene život. Po rituálu se z koně stal onen bájný "tajemný hřebec," který poslouchá jediného člověka na zemi - Gasketa!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Masíí | Web | 16. července 2009 v 9:23 | Reagovat

ahoj..prosim hlasnej por me tady.. jemnuju se ta masíí dekuju predem http://love-sakura-anime.blog.cz/0907/1-kolo-souteze-sonb  a jinak moc hzu blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama