SAM HAWKENS

23. července 2009 v 19:25 | Kyle |  POSTAVY
OPĚT VÁM PŘÍNÁŠÍM PŘIBLÍŽENÍ JEDNÉ Z POSTAV. DNES SE PODÍVÁME NA....

SAM HAWKENS

Pokud jste se někdy s tímhle jménem už setkali, tak to není náhoda. Ti co někdy vícekrát viděli filmy o Vinnetuovi vědí, kdo Sam Hawkens je. Nicméně, tento chlapík mě v Máyovkách z 60. let naprosto udivil a tak když jsem vymýšlel jména postav, tak jsem si řekl, že by nebylo na škodu, kdybych si tohle jméno vypůjčil. Pro ty, kteří stále nevědí, je to ten, který téměř za každou větou řekl: "JESTLI SE NEMÝLÍM." Dále co jsem nechal téměř totožné s Vinnetuovským Samem Hawkensem je vzhled. Otrhaný kabát se záplatami. Tím je Sam pověstný. Naproti tomu jeho skalp jsem mu nechal, poněvadž ve Vinnetuovi nosil jen paruku....

Sam plní v bandě "skalních lidí" roli zbrojíře. Stará se o střelivo, munici a hlavně zbraně. Pokud za ním přijde někdo, že chce sehnat něco co se týká zbraní, tak Sam to prostě sežene. Jeho druhou láskou vedle střílení je vysedávání v saloonu, kde velmi často popíjí wiskey. Do děje sice nějak radikálně nezasahuje ale postupem času se to změní.... A jaká byla minulost tohoto chlapíka?

Sam měl vcelku pohodový život. Vyrostl v Roswellu a po smrti rodičů převzal po otci jeho krám s puškami. I když do této chvíle nebyl nijak zapálený do tohoto koníčku, tak postupem času ho pušky a kolty udivily. Potom to šlo ráz na ráz. Nějakým způsobem se rozhodl, že změní působiště, dostal se do skal. Tam lidé samozřejmě potřebovali zbaraně a Sam byl jeden z mála, který jim mohl vyhovět a proto se také stal velmi vlivným členem těchto lidí.

Teď ještě něco málo, kde vzhledu. Jak je již zmíněno, nosí otrhaný kabát se záplatami. Tvář má tak středně zarostlou vousy a kalhoty má věčně obnošené a špinavé. Je to postarší asi 55 letý chlapík, který je v kaňonu velmi oblíbený.

Když jsem projížděl youtube.com, tak jsem tam nenašel ani jedno video věnované této skvělé postavě a tak jsem si řekl, že to tak nenechám a vytvořil jsem snad první video o tomto chlapíkovi. Zarytí fandové Vinnetoua, kterých stále ubývá pochopí. Ti ostatní asi ne...


MALÁ ZAJÍMAVOST NA ZÁVĚR: Samovi z Vinnetua byly jeho vousy lepeny normálním lepidlem aby mu i ve větrném počasí dobře drželi a jejich sundávání mohlo teda být velmi bolestivé "JESTLI SE NEMÝLÍM."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká je tvá oblíbená postava z Banditů?

Roy Corso 5.5% (6)
Kyle Kvint 9.2% (10)
Sam Hawkens 8.3% (9)
Lorenzo Bronton 3.7% (4)
Frederik Riese 4.6% (5)
Cort 4.6% (5)
Brian May 7.3% (8)
Jeniffer Corso 3.7% (4)
Paul Jones 4.6% (5)
Rodger Hewus 4.6% (5)
Louis Lenon 6.4% (7)
Ponkay 3.7% (4)
John Black 9.2% (10)
Frank McColins 2.8% (3)
Reverend Harvey 4.6% (5)
Natálie Sendersová 5.5% (6)
Johnathan Cantwell 2.8% (3)
Gasket 5.5% (6)
Andrés Delon 3.7% (4)

Komentáře

1 Sue | Web | 23. července 2009 v 21:22 | Reagovat

Jé, Sam Hawkens... Zajímalo by mě, kolik chlapců a dívek z dnešní mládeže by znalo odpověď, na otázku, kdo je Sam Hawkens... :-) Jedna z legend Mayových knih. Skutečně mě začíná tvůj blog zajímat. ;-)
Měj se...

2 Sue | Web | 23. července 2009 v 21:23 | Reagovat

Jo a velmi povedené video. ;-)

3 Kyle | Web | 23. července 2009 v 21:40 | Reagovat

Dík za pochvalu. No tak to zírám. Jsem rád, že jsou stále na světě lidé, kteří nezavrhli skvělé Máyovy povídky a filmy... A souhlasím přesně s tebou. Kolik dnešních mladých lidí by znalo odpověď na to kdo je Sam Hawkens...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama